Dolina Kościeliska

Nasz Ośrodek jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Kościeliskiej, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę wypadową do wędrówek po malowniczych Tatrach Zachodnich i nie tylko. W pobliżu nasi Goście znajdą też stadninę koni oraz możliwość wygodnego dojazdu do Zakopanego i wielu punktów startowych górskich wycieczek. Niedaleko Kirowego Gościńca leżą Termy Chochołowskie, w których błyskawicznie można dać upust zmęczeniu po całodniowych wyprawach.

Kursy i szkolenia

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy “Kirowy Gościniec” od kilkunastu lat prowadzi profesjonalne kursy dla strażaków w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wyróżnia się światowej klasy sprzętem oraz wyspecjalizowaną kadrą instruktorską. Ośrodek prowadzi również inne kursy, w zależności od potrzeb Gości. Nasze szkolenia zapewniają fachową wiedzę z dziedziny ratownictwa medycznego, udzielania pomocy w trudnych warunkach (studnie, wypadki samochodowe, ciasne przestrzenie). Kursy w naszym Ośrodku przygotowują do państwowego egzaminu umożliwiającego otrzymanie tytułu ratownika.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Relaks, aktywności i radosna zabawa

Atrakcje

Kirowy Gościniec to nie tylko komfortowa baza noclegowa dla wielbicieli gór, lecz także doskonałe miejsce do relaksu z przyjaciółmi i rodziną. Szereg aktywności, które oferuje nasz ośrodek, sprawia, że z przyjemnością wracamy do niego po wielogodzinnych wędrówkach.

Więcej informacji znajdziesz tutaj